Autyzm.

autyzm i zespół Aspergera
41.6
PLN
Autyzm.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 41,60 zł
Cena netto: 39,62 zł
szt.

 

Autyzm

 

Liczba przypadków zaburzeń ze spektrum autyzmu (ASD) rośnie w zastraszającym tempie, którego nie można tłumaczyć większą wykrywalnością czy dokładniejszymi kryteriami diagnostycznymi. Co roku rodzi się więcej dzieci z autyzmem. Zdaniem autora niniejszej publikacji - doktora Roberta Melillo - ASD jest efektem zespołu czynnościowego rozłączenia (ang. functional disconnection syndrome - FDS), czyli braku równowagi mózgu.

FDS to według doktora Melillo stan nie tylko odwracalny, ale także taki, któremu można zapobiec. Niniejsza publikacja to program prekoncepcji, czyli środków zaradczych, które należy przedsięwziąć, by zminimalizować bądź też nawet całkowicie wykluczyć ryzyko wystąpienia ASD u niepoczętego lub nienarodzonego dziecka. Jeszcze nigdy stan zdrowia przyszłych rodziców nie był tak ważny jak teraz - w czasach epidemii autyzmu.

Doktor Robert Melillo prowadzi praktykę lekarską od ponad 25 lat i jest jednym z najbardziej uznanych światowych autorytetów w dziedzinie dziecięcych zaburzeń neurologicznych. Specjalizuje się w zaburzeniach ze spektrum autyzmu, zaburzeniu koncentracji uwagi (ADD) i ADHD, dysleksji, zespole Aspergera, zespole Tourette`a, zaburzeniu afektywnym dwubiegunowym oraz innych trudnościach związanych z uwagą, zachowaniem lub uczeniem się.

 

Autor: ROBERT MELILLO

Wydanie: 2017 r.

312 stron.

Produkty powiązane

Autyzm. Wyjaśnienie tajemnicy Autyzm. Wyjaśnienie tajemnicy

dla terapeutów, pedagogów i rodziców

Cena: 69,90 zł

Autyzm. Przełom w podejściu Autyzm. Przełom w podejściu

 

 

Cena: 41,40 zł

Newsletter

Podaj adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

ZAPYTAJ EKSPERTA

 

 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl