Jąkanie Skuteczne techniki płynnego mówienia TPM i TDSM w Zmodyfikowanym Programie Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się (cz. 1 i 2 - komplet)

logopedia
35.5
PLN
Jąkanie Skuteczne techniki płynnego mówienia TPM i TDSM w Zmodyfikowanym Programie Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się (cz. 1 i 2 - komplet)
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 35,50 zł
Cena netto: 33,81 zł
szt.

 

Jąkanie Skuteczne techniki płynnego mówienia TPM i TDSM w Zmodyfikowanym Programie Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się

(cz. 1 i 2 - komplet)

 

Jest to pierwsza w Polsce publikacja służąca do terapii zaburzeń płynności mówienia, która została przygotowana z myślą o wykorzystaniu jej przede wszystkim przez logopedów, neurologopedów oraz terapeutów mowy w kompleksowej terapii indywidualnej oraz grupowej osób jąkających się lub z mową bezładną. Zawarty w publikacji materiał teoretyczny oraz obszerny materiał praktyczny opiera się na Zmodyfikowanym Programie Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się, który uwzględnia dwie ważne metody terapeutyczne i podejścia do terapii jąkania: Technikę Przedłużonego Mówienia (TPM) oraz Technikę Delikatnego Startu Mowy (TDSM).

Publikacja ta jest obszernym zbiorem doskonale opracowanych metodycznie tekstów do terapeutycznego czytania oraz materiałów obrazkowo-wyrazowych, które zachęcą pacjentów jąkających się do ćwiczeń i ułatwią trening płynnego mówienia, a terapię uczynią skuteczniejszą.

Poziom opracowanych materiałów (gotowych do kopiowania i wielokrotnego wykorzystania) został odpowiednio dostosowany do poszczególnych grup wiekowych pacjentów.

 

Autor: Mieczysław Chęciek, ELŻBIETA BIJAK, Dorota Kamińska

Wydanie: 2014 r.

Ilość stron: 200

Produkty powiązane

Newsletter

Podaj adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Płatności

 

Przelew

 

Pobranie

 

ZAPYTAJ EKSPERTA

 

 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl