Magiczny Dywan

gry zespołowe
9490
PLN
Magiczny Dywan
Magiczny Dywan
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
7 dni
Cena: 9 490,00 zł
Cena netto: 7 715,45 zł
szt.
* - Pole wymagane

 

Magiczny Dywan

jest pierwszą polską podłogą interaktywną. Ta innowacyjna pomoc dydaktyczna pozwala – poprzez gry i zabawy ruchowe – rozwijać u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji, a jednocześnie ćwiczyć pamięć i uczyć się.

Do obsługi Magicznego Dywanu potrzeba niewiele, wystarczą pilot oraz ruchy rąk lub nóg.

 

Urządzenie wraz z pakietem dedykowanych aplikacji przeznaczone jest do użytku w:

- żłobkach i przedszkolach,

- szkołach,

- ośrodkach terapeutycznych i rehabilitacyjnych,

- muzeach,

- salach zabaw,

- galeriach handlowych.

 

Zestaw Magicznego Dywanu składa się z: zintegrowanego systemu czujników wykrywających ruch, wbudowanego projektora, wbudowanego komputera klasy PC, pilota zdalnego sterowania, złącza USB, VGA, LAN, Audio, wieszaka sufitowego, kabla zasilającego, instrukcji obsługi, oraz zestawu gier i aplikacji przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. 

Wysoka funkcjonalność urządzenia pozwala używać go w każdym pomieszczeniu z gładkim i jednolitym podłożem. Umieszczony pod sufitem projektor tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym dzieci przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od zabaw po edukację poznawczą.

Wielkość wyświetlanego obrazu zależy od wysokości zawieszenia urządzenia nad podłożem i zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 2 x 3 metry.

 

Do wyboru 

  • Magiczny Dywan z pakietem Fun (dla żłobków, przedszkoli i klas startowych), który zawiera 52 gry i zabawy
  • Magiczny Dywan z pakietem Rew (dla zajęć rehabilitacyjno-terapeutycznych), który zawiera 16 gier i zabaw

 

Magiczny Dywan to atrakcyjna dla dzieci multimedialna pomoc także w rehabilitacji, nakierowana na usprawnianie ich zaburzonych funkcji rozwojowych i intelektualnych.

Do wykorzystania w pracy z wieloma metodami np. w terapii Felicji Affolter. Magiczny dywan doskonale sprawdza się zarówno w edukacji w szkołach specjalnych (np. sale doświadczeń świata) i integracyjnych, jak również w ośrodkach medycznych (jako narzędzie wspomagające m.in. rehabilitację neurologiczną dzieci).

Odpowiedni zaprojektowane gry sprawdzają się jako narzędzie edukacyjno-rehabilitacyjne w Salach Doświadczania Świata, pobudzając zmysły uczestników zabawy.

 

W zestawie znajduje się instrukcja obsługi, ale jeśli masz obawy dotyczące samodzielnej instalacji- możesz zamówić montaż Magicznego Dywanu. 

Termin instalacji urządzenia jest ustalany indywidualnie.

 

Newsletter

Podaj adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Płatności

 

Przelew

 

Pobranie

 

ZAPYTAJ EKSPERTA

 

 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl