Manipulacyjny panel ścienny - 2 układanki żyrafa i konik
Opis
Manipulacyjny panel ścienny - 2 układanki żyrafa i konik
Oto zestaw zabawek manipulacyjnych w formie 2 paneli do zawieszenia na ścianie. Wystarczy podejść do ściany i rozpocząć zabawę manipulując dostępnymi atrakcjami.
Co ważne zabawka nigdy się nie zgubi i zawsze będzie na swoim miejscu. Teraz to możliwe, bo wystarczy przykręcić ją do ściany.
Zabawki tego typu sprawdzą się w przedszkolach, salach zabaw dla dzieci, ale i w domu, zwłaszcza wtedy jeśli w półkach brakuje miejsca na zabawki.
Panel żyrafa kryje w sobie układankę z kolorowymi owocami
Które z nich lubi żyrafa? Każdy owoc złożony jest z czterech części, dzięki czemu na panelu znajdziecie 16 ruchomych elementów. Zadaniem dziecka jest ułożenie ich tak, aby powstały 4 obrazki. Ale zabawę można też utrudniać i bawić się na czas, albo układać obrazki w określonym położeniu np. pierwsze banany, potem winogrona, a na dole truskawka i jabłko, albo w dowolnie wybrany sposób.
Dziecko ćwiczy motorykę rąk przesuwając części po podstawie oraz logiczne myślenie, bo musi się zastanowić jak poprzesuwać elementy, aby powstał obrazek.
Konik zawiera dwie zabawy:
Pierwsza to koła zębate, gdzie kręcąc jednym elementem dziecko porusza wszystkie cztery koła. Zabawka uczy zależności i logicznego myślenia.
Druga aktywność to zabawny labirynt z drewnianymi kulkami do manipulowania. Z jednej strony to zwykły labirynt do manipulowania. Natomiast po lewej stronie zabawka ma dźwignię. Po jej uderzeniu koraliki zostaną uderzone i polecą wzdłuż metalowych prętów same. Sprawdźcie jak daleko polecą Wasze koraliki.
Zabawkę wiesza się na ścianie na odpowiedniej wysokości dla dziecka i można się bawić bez końca.
Całość wykonana z płyty mdf, drewna i metalu.
Panel ścienny montowany do ściany za pomocą czterech kołków rozporowych. Kołki znajdują się w zestawie.
Wiek: 18m+
Wymiary: 55 x 36 x 3cm
Referencja V50678 Deklaracja zgodności CE