Przestrzeń dla rodziny.

rodzicielstwo bliskości
34.7
PLN
Przestrzeń dla rodziny.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
14 dni
Cena: 34,70 zł
Cena netto: 33,05 zł
szt.

 

Przestrzeń dla rodziny.

 

Oto kolejna znakomita książka Jespera Juula. Ten autor nikogo nie poucza, po prostu dzieli się z nami swoim bogatym doświadczeniem. Najbardziej lubię fragment, w którym mówi o sztuce rozmowy. W kilku zdaniach zawiera się opis tego, co w naszych relacjach z dziećmi najważniejsze: wspólny czas, zaangażowanie, otwartość, odwaga, ciekawość, umiejętność słuchania, szacunek. Justyna Dąbrowska, psycholog, redaktor naczelna miesięcznika "Dziecko"

Z tej książki mówi do mnie ktoś, kto zna życie od podszewki i uczył się go nie tylko z książek, ale od ludzi, których spotkał i uważnie wysłuchał.

Jesper Juul nie zgadza się ani na surowe i bezrefleksyjne reguły wychowawcze - "Tak trzeba, tak wypada, tak nie wolno" - ani na przesadny liberalizm, który odbiera rodzicom głos i prawo decydowania w rodzinie. Przekonuje jednak, że warto zaufać dzieciom i uważnie słuchać tego, co mówią. Wszystkich członków rodziny namawia do prawdziwego dialogu, w którym każdy ma głos - także dzieci. Zofia Aleksandra Żuczkowska, trenerka Porozumienia bez Przemocy.

 

Autor: Jesper Juul, Monica Oien

Wydanie: 2012 r.

Ilość stron: 278

 

Newsletter

Podaj adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Płatności

 

Przelew

 

Pobranie

 

ZAPYTAJ EKSPERTA

 

 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl