Umiejętności społeczne twojego dziecka

wychowanie, emocje, inne
35
PLN
Umiejętności społeczne twojego dziecka
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
14 dni
Cena: 35,00 zł
Cena netto: 33,33 zł
szt.

 

Umiejętności społeczne twojego dziecka

10 prostych lekcji jak zdobyć przyjaciół i radzić sobie w życiu

 

Umiejętności społeczne to m.in. pewność siebie, niezależność, wdzięczność, komunikatywność oraz sprawne korzystanie z internetu i nowych mediów.Ta rewolucyjna książka wspiera rozwój kompetencji społecznych twojego dziecka, dzięki którym będzie miało ono lepszy start w przyszłość!

Im wcześniej dzieci zaczynają przyswajać umiejętności społeczne, tym lepiej radzą sobie w interakcjach z rówieśnikami i dorosłymi oraz efektywniej współpracują w grupie. Podaruj swojemu dziecku możliwość samodzielnego i odpowiedzialnego osiągnięcia sukcesu w szkole i w dorosłym życiu.

Program 10 prostych lekcji:

- daje dziecku narzędzia, dzięki którym ma ono szansę wyrosnąć na człowieka posiadającego poczucie sprawczości i dumy z tego, kim jest i co robi- stwarza możliwość przećwiczenia różnych zachowań w przestrzeni społecznej i w relacjach z innymi

- pomaga opanować takie umiejętności jak: inicjowanie i podtrzymywanie kontaktów, radzenie sobie z porażką, okazywanie szacunku innym oraz prezentowanie swoich mocnych stron

- podpowiada rodzicom, nauczycielom i pedagogom, jak przygotować dziecko na wyzwania współczesnego świata

Faye de Muyshondt ekspert PR i marketingu, wykładowca na Uniwersytecie Nowojorskim i Fordham Graduate School of Business. Autorka kursu "Marka, którą tworzysz ty" oraz warsztatów dla dzieci "Umiejętności społeczne:-) Narzędzia potrzebne do osiągania sukcesów we współczesnym świecie".

 

Autor: FAYE DE MUYSHONDT

Wydanie: 2015 r.

Ilość stron: 200

 

Newsletter

Podaj adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Płatności

 

Przelew

 

Pobranie

 

ZAPYTAJ EKSPERTA

 

 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl