Zaburzenia przetwarzania słuchowego m.Talent

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 7 dni roboczych
Cena: 2 490,00 zł 2490.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: 82
Kod produktu: 2628
Pin It

Opis

 

Zaburzenia przetwarzania słuchowego m.Talent

 

Seria mTalent to produkty wspomagające współczesnego terapeutę i nauczyciela w pracy oraz przybliżające
dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi do ostatecznego celu - sukcesu.


mTalent to:
- najobszerniejsza seria programów terapeutycznych na rynku (ponad 10 000 interaktywnych ekranów!),
- programy zostały pozytywnie zaopiniowane przez ekspertów,
- jedyny polski multimedialny program terapeutyczny z europejską nagrodą BELMA (Best European Learning Materials Awards),
- jedyne programy terapeutyczne, z których możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany),
- jedyne programy terapeutyczne, które w całości możesz uruchomić na niemal dowolnym urządzeniu multimedialnym (komputer, laptop, tablet, tablica interaktywna, smartfon).

mTalent to jedyne na polskim rynku programy wspierające terapię, które pozwalają na pracę zdalną bez korzystania z zewnętrznego oprogramowania.
Takie podejście gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych osobowych pacjentów i terapeutów oraz przebiegu zdalnej terapii.

 

 

Zaburzenia przetwarzania słuchowego


Druga część programu Percepcja słuchowa w postaci zestawu interaktywnych ćwiczeń stymulujących wyższe funkcje słuchowe.

Do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, ale także logopedycznych, rewalidacyjnych i innych, mających na celu stymulację wyższych funkcji słuchowych.


Zawiera ponad 500 ekranów interaktywnych, kart pracy, przewodnik metodycznego oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku (typu słuchawki dla ucznia i terapeuty, bębenek, kolorowe żetony, stempel i poduszka z tuszem) w jednym pudełku.


Jest to produkt dla terapeutów pedagogicznych, logopedów i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem sprawności w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych.

 

Zaburzenia przetwarzania słuchowego:

* to bogaty zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie i rozwój wyższych funkcji słuchowych, a także wspierających rozwój uwagi i pamięci opartej na analizatorze słuchowym,
* jest przeznaczony dla terapeutów, w tym dla logopedów, pedagogów i nauczycieli pracujących z uczniami w wieku wczesnoszkolnym z trudnościami w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych,
* jest uzupełnieniem pierwszej części programu mTalent Percepcja słuchowa, a także odrębnym programem służącym do stymulacji wyższych funkcji słuchowych.

W programie Zaburzenia przetwarzania słuchowego uwzględniono 8 działów takich jak:

1. Lokalizacja i lateralizacja źródła dźwięków
2. Identyfikacja i dyskryminacja dźwięków
3. Rozpoznawanie cech dźwięków
4. Czasowe aspekty słyszenia
5. Rozumienie mowy w obecności dystraktorów
6. Rozumienie mowy zniekształconej
7. Rozmaitości
8. Wyzwania słuchowe

Zaburzenia przetwarzania słuchowego to kontynuacja popularnego programu z serii rozwijającego percepcję słuchową w postaci interaktywnych ćwiczeń i zasobów stymulujących wyższe funkcje słuchowe.

Zestawy ćwiczeń w programie zostały zaprojektowane są tak aby odzwierciedlały kryteria zawarte w definicji ośrodkowego zaburzenia przetwarzania słuchowego (CAPD) stworzonej przez Amerykańskie Towarzystwo Mowy i Słuchu (ASHA, 1996).

 

To jedyne na rynku materiały przystosowane do działania na większości urządzeń – tablicy interaktywnej, komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie!

Możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany).

 

Program może być wykorzystany podczas zajęć tradycyjnych oraz tych na odległość - oprogramowanie  mTalent – jako jedyne rozwiązanie na polskim rynku – umożliwia pracę zdalną, w tym wideokonferencje,  bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania. Jest to wyjątkowo bezpieczne  rozwiązanie – szczególnie dla najmłodszych dzieci.

 

Praca z programem możliwa jest zarówno online (z dowolnego miejsca i urządzenia z dostępem do  Internetu) jak i offline (w placówce, gabinecie). Został przygotowany w nowoczesnej technologii HTML5,  co oznacza, że posłuży użytkownikom przez wiele lat.

 

Promocje
Gwiezdny projektor - lampka nocna 2w1
Gwiezdny projektor - lampka nocna 2w1
69,00 zł 49,00 zł
szt.
Korale matematyczne do nauki liczenia
Korale matematyczne do nauki liczenia
22,50 zł 11,00 zł
szt.
Magiczna sprężyna
Magiczna sprężyna
25,00 zł 15,00 zł
szt.
Baldachim światłowodów, Ø 60 cm
Baldachim światłowodów, Ø 60 cm
3 550,00 zł 3 370,00 zł
szt.
Piłeczka z kolcami - twarda 6 cm
Piłeczka z kolcami - twarda 6 cm
14,00 zł 12,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl