Zajęcia logopedyczne cz. 1 m.Talent

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 7 dni roboczych
Cena: 2 090,00 zł 2090.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: 82
Kod produktu: 2625
Pin It

Opis

 

Zajęcia logopedyczne cz. 1 m.Talent

 

Seria mTalent to produkty wspomagające współczesnego terapeutę i nauczyciela w pracy oraz przybliżające dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi do ostatecznego celu - sukcesu.


mTalent to:
- najobszerniejsza seria programów terapeutycznych na rynku (ponad 10 000 interaktywnych ekranów!),
- programy zostały pozytywnie zaopiniowane przez ekspertów,
- jedyny polski multimedialny program terapeutyczny z europejską nagrodą BELMA (Best European Learning Materials Awards),
- jedyne programy terapeutyczne, z których możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany),
- jedyne programy terapeutyczne, które w całości możesz uruchomić na niemal dowolnym urządzeniu multimedialnym (komputer, laptop, tablet, tablica interaktywna, smartfon).

mTalent to jedyne na polskim rynku programy wspierające terapię, które pozwalają na pracę zdalną bez korzystania z zewnętrznego oprogramowania.
Takie podejście gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych osobowych pacjentów i terapeutów oraz przebiegu zdalnej terapii.

 

Zajęcia logopedyczne cz. 1


To seria programów multimedialnych dla dzieci z wadami wymowy i innymi zaburzeniami sprawności językowej. Do wykorzystania na zajęciach logopedycznych, rewalidacyjnych i innych mających na celu kształtowanie umiejętności językowych i niwelowanie trudności z tym związanych, wspomaganie rozwoju oraz podnoszenie sprawności językowej dziecka.

Zestaw posiada blisko 2000 ekranów interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych (ćwiczenia typu: odsłuchiwanie i nagrywanie własnej wersji materiału językowego, łączenie elementów, kategoryzowanie, zaznaczanie różnic, memo, gry pamięciowe, sekwencje, łączenie punktów, interaktywne puzzle, sudoku obrazkowe, ćwiczenia do pracy z grupą dzieci ((np. interaktywne gry planszowe z pionkami, gry za tablice interaktywne), a także ćwiczenia oparte na tekście, np. uzupełnianie luk w zabawnych rymowankach logopedycznych, układanie tekstu według kolejności, uzupełnianie ilustracji do treści, zadania kreatywne (np. narysuj) i inne).


Produkt został stworzony przez osoby z najdłuższą historią projektowania pomocy technologicznych wspomagających logopedów w Polsce.


Zawiera ponad 25 tytułów obejmujących materiał z różnych zakresów terapii logopedycznej, ćwiczenia ze wszystkich etapów terapii głosek, a także dodatkowo z zakresu etapów ponadstandardowych.


Seria uzupełniona jest o zestaw dodatkowych materiałów, publikacji autorskich rozszerzających spektrum możliwości zastosowania tego produktu (np. pomoce tradycyjne, drukowalne karty, poradnik metodyczny), materiał z kilkustopniowym systemem motywacyjnym.


To prawdopodobnie jedyny logopedyczny produkt interaktywny zgodny z wytycznymi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami.

 

Zajęcia Logopedyczne cz. 1 składa się z 26 następujących działów:

1. Głoska SZ
2. Głoska Ż
3. Głoska CZ
4. Głoska DŻ
5. Głoska S
6. Głoska Z
7. Głoska C
8. Głoska DZ
9. Głoska Ś
10. Głoska Ź
11. Głoska DŹ
12. Głoska Ć
13. Głoska L
14. Głoska R
15. Różnicowanie S – Z
16. Różnicowanie C – DZ
17. Różnicowanie głosek szeregu syczącego (S, Z, C, DZ)
18. Różnicowanie SZ – Ż
19. Różnicowanie CZ – DŻ
20. Różnicowanie Z –Ż
21. Różnicowanie S –SZ
22. Różnicowanie L – J
23. Różnicowanie R – L
24. Różnicowanie głosek trzech szeregów
25. Dodatek wspomagający diagnozę logopedyczną
26. GRUPOWE zajęcia logopedyczne

 

Dodatkowo w skład zestawu programu Zajęcia logopedyczne cz. 1 wchodzą:
- tradycyjne elementy wyposażenia: mikrofon, słuchawki, głośniki, karta dźwiękowa
- drukowane elementy wyposażenia: pięknie ilustrowana książka „Wyliczanki logopedyczne” cz.1, instrukcja użytkowania, dokument licencyjny, gwarancja, książka ze szkoleniem z zakresu tworzenia autorskich materiałów interaktywnych, a także LOGOPEDYCZNIK - publikacja, w której znajdują się: materiał wyrazowy do każdej głoski, notatnik logopedy, scenariusze tematycznych zajęć logopedycznych cz.1, a także poradnik metodyczny. 

 

Praca z programem Zajęcia logopedyczne cz. 1 możliwa jest zarówno offline (bez dostępu do Internetu) jak i online w każdym miejscu i czasie (szkoła, przedszkole, gabinet, dom) z dostępem do Internetu. Program może być wykorzystany podczas zajęć tradycyjnych oraz tych na odległość -  oprogramowanie mTalent – jako jedyne rozwiązanie na polskim rynku – umożliwia pracę zdalną, w tym wideokonferencje, bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania. Jest to wyjątkowo bezpieczne rozwiązanie – szczególnie dla najmłodszych dzieci.

 

To jedyne na rynku materiały logopedyczne przystosowane do działania na większości urządzeń – tablicy interaktywnej, komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie!

Możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany).

    

Produkty powiązane

Promocje
Gwiezdny projektor - lampka nocna 2w1
Gwiezdny projektor - lampka nocna 2w1
69,00 zł 49,00 zł
szt.
Korale matematyczne do nauki liczenia
Korale matematyczne do nauki liczenia
22,50 zł 11,00 zł
szt.
Magiczna sprężyna
Magiczna sprężyna
25,00 zł 15,00 zł
szt.
Baldachim światłowodów, Ø 60 cm
Baldachim światłowodów, Ø 60 cm
3 550,00 zł 3 370,00 zł
szt.
Piłeczka z kolcami - twarda 6 cm
Piłeczka z kolcami - twarda 6 cm
14,00 zł 12,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl