Zajęcia logopedyczne cz. 1 m.Talent

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 7 dni roboczych
Cena: 1 960,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
1960.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: 82
Kod produktu: 2625
Pin It

Opis

 

Zajęcia logopedyczne cz. 1 m.Talent

 

Seria mTalent to produkty wspomagające współczesnego terapeutę i nauczyciela w pracy oraz przybliżające dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi do ostatecznego celu - sukcesu.


mTalent to:
- najobszerniejsza seria programów terapeutycznych na rynku (ponad 10 000 interaktywnych ekranów!),
- programy zostały pozytywnie zaopiniowane przez ekspertów,
- jedyny polski multimedialny program terapeutyczny z europejską nagrodą BELMA (Best European Learning Materials Awards),
- jedyne programy terapeutyczne, z których możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany),
- jedyne programy terapeutyczne, które w całości możesz uruchomić na niemal dowolnym urządzeniu multimedialnym (komputer, laptop, tablet, tablica interaktywna, smartfon).

mTalent to jedyne na polskim rynku programy wspierające terapię, które pozwalają na pracę zdalną bez korzystania z zewnętrznego oprogramowania.
Takie podejście gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych osobowych pacjentów i terapeutów oraz przebiegu zdalnej terapii.

 

Zajęcia logopedyczne cz. 1


To seria programów multimedialnych dla dzieci z wadami wymowy i innymi zaburzeniami sprawności językowej. Do wykorzystania na zajęciach logopedycznych, rewalidacyjnych i innych mających na celu kształtowanie umiejętności językowych i niwelowanie trudności z tym związanych, wspomaganie rozwoju oraz podnoszenie sprawności językowej dziecka.

Zestaw posiada blisko 2000 ekranów interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych (ćwiczenia typu: odsłuchiwanie i nagrywanie własnej wersji materiału językowego, łączenie elementów, kategoryzowanie, zaznaczanie różnic, memo, gry pamięciowe, sekwencje, łączenie punktów, interaktywne puzzle, sudoku obrazkowe, ćwiczenia do pracy z grupą dzieci ((np. interaktywne gry planszowe z pionkami, gry za tablice interaktywne), a także ćwiczenia oparte na tekście, np. uzupełnianie luk w zabawnych rymowankach logopedycznych, układanie tekstu według kolejności, uzupełnianie ilustracji do treści, zadania kreatywne (np. narysuj) i inne).


Produkt został stworzony przez osoby z najdłuższą historią projektowania pomocy technologicznych wspomagających logopedów w Polsce.


Zawiera ponad 25 tytułów obejmujących materiał z różnych zakresów terapii logopedycznej, ćwiczenia ze wszystkich etapów terapii głosek, a także dodatkowo z zakresu etapów ponadstandardowych.


Seria uzupełniona jest o zestaw dodatkowych materiałów, publikacji autorskich rozszerzających spektrum możliwości zastosowania tego produktu (np. pomoce tradycyjne, drukowalne karty, poradnik metodyczny), materiał z kilkustopniowym systemem motywacyjnym.


To prawdopodobnie jedyny logopedyczny produkt interaktywny zgodny z wytycznymi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami.

 

Zajęcia Logopedyczne cz. 1 składa się z 26 następujących działów:

1. Głoska SZ
2. Głoska Ż
3. Głoska CZ
4. Głoska DŻ
5. Głoska S
6. Głoska Z
7. Głoska C
8. Głoska DZ
9. Głoska Ś
10. Głoska Ź
11. Głoska DŹ
12. Głoska Ć
13. Głoska L
14. Głoska R
15. Różnicowanie S – Z
16. Różnicowanie C – DZ
17. Różnicowanie głosek szeregu syczącego (S, Z, C, DZ)
18. Różnicowanie SZ – Ż
19. Różnicowanie CZ – DŻ
20. Różnicowanie Z –Ż
21. Różnicowanie S –SZ
22. Różnicowanie L – J
23. Różnicowanie R – L
24. Różnicowanie głosek trzech szeregów
25. Dodatek wspomagający diagnozę logopedyczną
26. GRUPOWE zajęcia logopedyczne

 

Dodatkowo w skład zestawu programu Zajęcia logopedyczne cz. 1 wchodzą:
- tradycyjne elementy wyposażenia: mikrofon, słuchawki, głośniki, karta dźwiękowa
- drukowane elementy wyposażenia: pięknie ilustrowana książka „Wyliczanki logopedyczne” cz.1, instrukcja użytkowania, dokument licencyjny, gwarancja, książka ze szkoleniem z zakresu tworzenia autorskich materiałów interaktywnych, a także LOGOPEDYCZNIK - publikacja, w której znajdują się: materiał wyrazowy do każdej głoski, notatnik logopedy, scenariusze tematycznych zajęć logopedycznych cz.1, a także poradnik metodyczny. 

 

Praca z programem Zajęcia logopedyczne cz. 1 możliwa jest zarówno offline (bez dostępu do Internetu) jak i online w każdym miejscu i czasie (szkoła, przedszkole, gabinet, dom) z dostępem do Internetu. Program może być wykorzystany podczas zajęć tradycyjnych oraz tych na odległość -  oprogramowanie mTalent – jako jedyne rozwiązanie na polskim rynku – umożliwia pracę zdalną, w tym wideokonferencje, bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania. Jest to wyjątkowo bezpieczne rozwiązanie – szczególnie dla najmłodszych dzieci.

 

To jedyne na rynku materiały logopedyczne przystosowane do działania na większości urządzeń – tablicy interaktywnej, komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie!

Możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany).

    

Promocje
Wałek, nadmuchiwany walec
Wałek, nadmuchiwany walec

88,00 zł

Cena regularna: 166,00 zł

szt.
Deska drewniana do balansowania
Deska drewniana do balansowania

284,00 zł

Cena regularna: 425,00 zł

Miękkie figury geometryczne 16 szt.
Miękkie figury geometryczne 16 szt.

144,00 zł

Cena regularna: 168,00 zł

szt.
Koraliki cyferki  - 285 szt.
Koraliki cyferki - 285 szt.

12,50 zł

Cena regularna: 15,00 zł

szt.
Mikołaj świecący gniotek z włoskami
Mikołaj świecący gniotek z włoskami

6,00 zł

Cena regularna: 12,00 zł

szt.
Wirujący stożek
Wirujący stożek

312,00 zł

Cena regularna: 444,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl