Zajęcia logopedyczne cz. 2 m.Talent

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 7 dni roboczych
Cena: 1 960,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
1960.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: 82
Kod produktu: 2626
Pin It

Opis

 

Zajęcia logopedyczne cz. 2 m.Talent

 

Seria mTalent to produkty wspomagające współczesnego terapeutę i nauczyciela w pracy oraz przybliżające dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi do ostatecznego celu - sukcesu.


mTalent to:
- najobszerniejsza seria programów terapeutycznych na rynku (ponad 10 000 interaktywnych ekranów!),
- programy zostały pozytywnie zaopiniowane przez ekspertów,
- jedyny polski multimedialny program terapeutyczny z europejską nagrodą BELMA (Best European Learning Materials Awards),
- jedyne programy terapeutyczne, z których możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany),
- jedyne programy terapeutyczne, które w całości możesz uruchomić na niemal dowolnym urządzeniu multimedialnym (komputer, laptop, tablet, tablica interaktywna, smartfon).

mTalent to jedyne na polskim rynku programy wspierające terapię, które pozwalają na pracę zdalną bez korzystania z zewnętrznego oprogramowania.
Takie podejście gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych osobowych pacjentów i terapeutów oraz przebiegu zdalnej terapii.

 

Zajęcia logopedyczne cz. 2

 

To seria programów multimedialnych dla dzieci z wadami wymowy i innymi zaburzeniami sprawności językowej. Do wykorzystania na zajęciach logopedycznych, rewalidacyjnych i innych mających na celu kształtowanie umiejętności językowych i niwelowanie trudności z tym związanych, wspomaganie rozwoju oraz podnoszenie sprawności językowej dziecka.


Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.


Zawiera ponad 1300 ćwiczeń interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych (ćwiczenia typu: odsłuchiwanie i nagrywanie własnej wersji materiału językowego, łączenie elementów, kategoryzowanie, zaznaczanie różnic, memo, gry pamięciowe, sekwencje, łączenie punktów, interaktywne puzzle, sudoku obrazkowe, ćwiczenia do pracy z grupą dzieci ((np. interaktywne gry planszowe z pionkami, gry za tablice interaktywne), a także ćwiczenia oparte na tekście, np. uzupełnianie luk w zabawnych rymowankach logopedycznych, układanie tekstu według kolejności, uzupełnianie ilustracji do treści, zadania kreatywne (np. narysuj) i inne).


Jest to produkt dla logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności językowej dziecka.


Posiada blisko 30 całkiem nowych tytułów, obejmujących materiał z różnych zakresów terapii logopedycznej.


Jest najnowszym i najobszerniejszym interaktywnym produktem logopedycznym na rynku z ćwiczeniami dla głosek T, D, N, a także ze wszystkich etapów terapii głosek, a także z zakresu etapów ponadstandardowych.


Zawiera nową serię tematycznych (np. grupowych) zajęć logopedycznych i scenariuszy z zakresu profilaktyki logopedycznej.


Seria uzupełniona jest o zestaw dodatkowych materiałów, publikacji autorskich rozszerzających spektrum możliwości zastosowania tego produktu (np. pomoce tradycyjne, drukowalne karty, poradnik metodyczny, nowa książka z autorskimi wyliczankami logopedycznymi, mikrofon, głośniki, słuchawki i inne).


Zajęcia logopedyczne cz. 2 to z jednej strony samodzielny produkt służący kształtowaniu umiejętności językowych poprzez ćwiczenia określonych głosek, z drugiej – uzupełnienie i kontynuacja programu Zajęcia logopedyczne cz. 1. Obie części serii stanowią kompletną i spójną całość wspierającą terapię dzieci z zaburzeniami artykulacji.

Program Zajęcia Logopedyczne cz. 2 składa się z 6 następujących rozdziałów:

1. Głoski tylnojęzykowe (K, G, H)
3. Głoski przedniojęzykowo-zębowe: T, D, N
3. Słuch fonemowy
4. Mowa bezdźwięczna (w tym obszerne rozdziały z różnicowania głosek bezdźwięcznych i ich dźwięcznych odpowiedników)
5. Tematyczne (np. grupowe) zajęcia logopedyczne – profilaktyka logopedyczna
6. Moduł wspomagający diagnozę i ewidencję zajęć: Kartoteka

 

W skład zestawu programu Zajęcia logopedyczne cz. 2 wchodzą:
- tradycyjne elementy wyposażenia: mikrofon, słuchawki, głośniki, karta dźwiękowa
- drukowane elementy wyposażenia: pięknie ilustrowana książka „Wyliczanki logopedyczne” (cz.2), instrukcja użytkowania, dokument licencyjny, gwarancja, książka ze szkoleniem z zakresu tworzenia autorskich materiałów interaktywnych, a także LOGOPEDYCZNIK - publikacja, w której znajdują się: materiał wyrazowy do każdej głoski, notatnik logopedy, scenariusze tematycznych zajęć logopedycznych, a także poradnik metodyczny. 

 

Praca z programem Zajęcia logopedyczne cz. 2 możliwa jest zarówno offline (bez dostępu do Internetu) jak i online w każdym miejscu i czasie (szkoła, przedszkole, gabinet, dom) z dostępem do Internetu. Program może być wykorzystany podczas zajęć tradycyjnych oraz tych na odległość - oprogramowanie mTalent – jako jedyne rozwiązanie na polskim rynku – umożliwia pracę zdalną, w tym wideokonferencje, bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania. Jest to wyjątkowo bezpieczne rozwiązanie – szczególnie dla najmłodszych dzieci.

 

To jedyne na rynku materiały logopedyczne przystosowane do działania na większości urządzeń – tablicy interaktywnej, komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie!

Możesz korzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz (a nie tylko tam, gdzie program został zainstalowany).

 

Promocje
Wałek, nadmuchiwany walec
Wałek, nadmuchiwany walec

88,00 zł

Cena regularna: 166,00 zł

szt.
Deska drewniana do balansowania
Deska drewniana do balansowania

284,00 zł

Cena regularna: 425,00 zł

Miękkie figury geometryczne 16 szt.
Miękkie figury geometryczne 16 szt.

144,00 zł

Cena regularna: 168,00 zł

szt.
Koraliki cyferki  - 285 szt.
Koraliki cyferki - 285 szt.

12,50 zł

Cena regularna: 15,00 zł

szt.
Mikołaj świecący gniotek z włoskami
Mikołaj świecący gniotek z włoskami

6,00 zł

Cena regularna: 12,00 zł

szt.
Wirujący stożek
Wirujący stożek

312,00 zł

Cena regularna: 444,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl